Blog

Darmowe audyty SEO? Ja nie robię. Ty nie powinieneś zlecać. Co chwilę trafiam na oferty darmowych audytów SEO. Niektóre z tych audytów są przeprowadzane automatycznie (wystarczy, że podasz nazwę domeny i klikniesz enter), inne są oferowane przez „ekspertów” z wieloletnim doświadczeniem. Jednym i drugim raczej bym nie zaufał.

Audyt strony to coś, co ciężko przeliczyć na konkretne pieniądze. Nie da się wyliczyć, jaki będzie z tego zwrot (ROI), bo to nie działanie stricte promocyjne, a raczej inwestycja w jakość i kontrolę tego, co się dzieje na stronie i wokół niej. Warto wiedzieć, w jakiej sytuacji zdecydować się na audytu i w jaki sposób podejść do tego, skomplikowanego nieraz tematu.

Interpretacja interpretacji dla Ciebie Ann...

Indeks czytelności Flescha ma na celu określenie stopnia trudności w rozumieniu danego tekstu w języku angielskim. Jego wartość jest wyliczana na podstawie liczby słów, sylab oraz zdań w tekście. Im indeks jest niższy, tym tekst trudniejszy do zrozumienia. Maksymalna wartość tego indeksu to około 120 (dla tekstów najłatwiejszych, na przykład takich, w których każde zdanie zawiera tylko dwa jednosylabowe słowa).

.

#anico85pl #irek86pl

(33) "WWW SEM i RA"

---

Mijał czas, rok za rokiem krokiem rześkim kroczył wciąż i wciąż. Za oknem zaczęła się wiosna na dobre - trawa znów piuęknie się zazieleniła, na gdzieniegdzie pojawiły się pierwsze rankujące kwiaty... było pięknie, ale czy na pewno? W życiu Semiry i w tym roku wiosny nie było znać.
- Samotność to nic kiedy wszystko ma jakiś sens, ale jaki sens ma dziś moje życie? - do siebie pytanie wysunęła patrząc wprost na łąkę za oknem... Tam na pieńku po ściętej zeszłej zimy brzózce sieciał kocur, ale nie taki zwykły i zwyczajny, chyba jak na niego spoglądała on unosił się nad powierznią kilka cm.
- Ja już chyba z tego wszystkiego zaczynam miewać omamy, a może nie omamy... ki ci ki ci, kocie, ki ci ki ci. - zaczęła nawoływać kocura i powoli w jego kierunku podchodzić.
- Miaaaaaaaał - kocur zdążył zamiałknąć nim coś dziwnego zaczęło się z nim dziać.
- Czy to zwidy mnie dopadły? Ki ci? - zdurniała i osłupiała wnet po tym jak po kocie został ślad na pieńku, nigdzie go nie było. "No i to by było na tyle, jeżeli chodzi o towarzytwo" pomyślała Semira. Pora była mocno wieczorowa, a zmęczona Semira położyła główkę na poduczce, którą jeszcze ma po babci, która ją wychowała, położyła nogi na kanapie i śpi... Chyba samotność daje się we znaki.
- Dobranoc Semirko, miłych snów - powiedziałem i zaraz dodałem - w sumie to narratorem jestem ja, a więc może rano kiedy się obudzisz będzie ktoś gdzieś tutaj mruczał słodko, a teraz śpij dziecino...

--- koniec części pierwszej

#irek86pl

Kiedy nie było jeszcze Organica, wielkiego skryptu rankingowego, karty które leżały w biurku wydawały się być bezużyteczne..... puste SERP'y wyglądały niepozornie.....

Dzieciństwo nasza SemiRa spędziła z dziadkami, to oni ją wychowali i nauczyli wszystkiego. Matka zmarła kiedy Semirka miała 3 latka, dziś nawet po latach smutek wciąż w niej jest, w tej małej nasze Semirce.

---- koniec wstępu =)